Sincan’daki En İyi Dershane

Sincan Dershane seçeneklerinden en iyisi olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, her öğrencinin hayalini kurduğu okulu kazanması için okul derslerine destek programları ve sınava hazırlık programları ile sincan öğrencisinin ilk tercihi olmuştur.

Dünya ve Ülkemiz Covid-19 Salgını ile uğraşırken yaşanan olumsuzluklar sınav sürecindeki çocuklarımızın gelecek kaygılarını arttırmıştır. Bu süreçte Ortadoğulular Eğitim Kurumları öğrencilerinin kafa karışıklığı yaşamasına fırsat vermeden en ivedi şekilde, uzaktan eğitim faaliyetlerine başlamıştır.   Bu süreçte Ortadoğulular Eğitim Kurumları tüm kadrosu ile öğrencilerinin yanında olmaya devam etmiştir. Canlı yayın dersleri, konu anlatımlı videoları, soru çözüm grupları, her sınıfın takibini yapan mentör öğretmenleri ve hem psikolojik hem de akademik olarak öğrencilerine destek sağlayan rehber öğretmenleri ile öğrencilerinin eğitim sürecinden kopmamaları için var güçleri ile çalışmaktadırlar. Bu olağan üstü durumda süreç yönetimini çok iyi başarmışlar ve köklü bir kurum olarak farklarını ortaya koymuşlardır.

Sincandaki en iyi dershane olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları öğrencinin ihtiyacını bilen, disiplinli, adil, çözüm odaklı eğitim anlayışı ile her koşul ve şartta öğrencisinin yanında olduğunu göstermiştir.

Call Now Button0312 245 20 20