Sincan’da Dershaneler (Veli Yorumu)

Sınava hazırlı sürecinde gideceğiniz dershane çok önemlidir. Sincan’da dershane arayışı içerisindeyken yakın çevremizden aldığımız referans ile Ortadoğulular Eğitim Kurumları ile tanıştık. Kurumsal tecrübesi ve uzman öğretmen kadrosunun özverili çalışmalarından ötürü ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha anlamış olduk.

Rehberlik servisi, öğrencilerin kendilerini daha iyi tanımasına, özelliklerinin farkında olmasına, çevresindeki fırsat ve olanakları değerlendirmesine, kendi için gerçekçi ve doğru kararlar alabilmesine çok fazla katkı sağladı.  Sınava hazırlanma süreci öğrenciler ve biz veliler için meşakkatli ve sabır gerektiren bir yoldur. Bu yolda alanının tüm bilimsel içeriğine hakim, öğrencilerini yakından tanıyan, eksiklerini bilen, çözüm üreten bir kadro ile çalışmak bizlere güven vermektedir. Tüm çalışmalarıyla öğrencilerini sınava da hayata da hazırlamaktadırlar.

Kurumun çocuklarımızın eksikliklerini nasıl tamamladığını, ders içi ve ders dışı uyguladıkları yöntemlerle başarıyı yakaladıklarını görmek bizleri mutlu etmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları eğitime yeni bir bakış açısı getirmiş, mutlu ve donanımlı bireyler yetiştiren bölgenin saygı duyulan kurumlarındandır.    Sincanda dershane arayışında olanlar için gözü kapalı güvenebileceğiniz bir kurum olduğunu söyleyebilirim.

ESRA YILDIRAN

Call Now Button0312 245 20 20