Sincan Dershane

Eğitim insana bağımsızlık kazandırır ve yaşam standartlarını belirlemesini sağlar. Her öğrenci ileride toplumu inşa etmek için gerekli rolü ve sorumluluğu alacaktır. Eğitim önemlidir çünkü çocuklar dünyanın geleceğidir. Öğrenciler yaşamları boyunca, eğitim sistemi içerisinde bir yarış halindedir. Bu farkındalığı sahip veliler çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmek adına okula ek olarak eğitim alabilecekleri profesyonel bir dershane bulmak için çabalarlar. Sincan Dershane, öğrenci ve veli kaygılarını iyi analiz eden, onların ne istediğini bilen ve isteklerine karşılık verebilen bir kurum olarak Sincandaki dershaneler arasında öne çıkmaktadır.

Sincan Dershane her sene yaptıkları bursluluk sınavı ile öğrencilere indirimli ve ücretsiz eğitim alabilme imkanı sağlamaktadır. Alanında uzman öğretmenleri, güler yüzlü personeli, taviz vermediği disiplin anlayışı, öğrencisine değer veren kurumsal yapısı ile Sincan dershanelerinin yüz akıdır. Kurum hayattaki dönüm noktalarından birinin kariyer seçimi olduğunu bilir. Çeşitli meslek gruplarından, önemli ve saygın konuşmacılar ile seminerler düzenleyerek öğrencilerini ilk ağızdan bilgilendirir. Rehber öğretmenler günümüz teknolojisi ile yükselen ya da iş alanı daralan meslekleri bilir ve öğrencilerini yönlendirir.

Eğitimde ölçme ve değerlendirme eksikliklerin giderilmesi için çok önemlidir. Kurum deneme sınavlarıyla öğrencilerin gelişim süreci ile ilgili geri ve ileri bildirim alır. Bu bildirimlerden yola çıkarak öğrencinin gelişimi ve öğrenmesi ile ilgili bilgi toplar. Öğrencinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak başarının devamlılığını sağlamayı hedef edinmiştir.

Hayallerinize ve ideallerinize kavuşmak için kaliteli, samimi ve dürüst eğitim anlayışı ile hizmet veren Sincan Dershane ziyaret edebilirsiniz

 

Call Now Button0312 245 20 20