Keçiören Dershaneleri

Keçiören Butik DershaneKeçiören Ankara’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi olmak ile birlikte 1 milyona yakın nüfusu ile de Türkiye’nin çoğu ilinden de fazla nüfusa sahip ilçemizdir. Yaklaşık olarak 350 bin öğrenci potansiyeli olan Keçiören de eğitim sektörü de önemli bir yer tutar.

Son dönemde Keçiören de özel okullar ve özel öğretim kursları da kendi şubelerini açmaya başlamışlardır. Öğrenci potansiyeli çok fazla olduğu için özel öğretim kursları Keçiören’in her semtin de şubelerini açmıştır.

Keçiören dershaneleri diğer semtlere göre sınıf mevcutları 20 ila 25 arasında gitmektedir. Geçtiğimiz senelerde Keçiören semtine şubesini açan Ortadoğulular Eğitim Kurumları 12 ila 16 arasında olan sınıf mevcutları ile Keçiören’e yeni bir hava getirmiştir. Sadece sınıflarda ki öğrenci sayılarının azlığı ile değil artı olarak alanında uzman eğitim kadrosu öğrenci odaklı eğitim sistemi ile de Keçiören de yaşayan öğrencilerin sınavlara hazırlıkta diğer öğrencilerin bir adım öne geçmesine destek olmuştur.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Keçiören’de merkezi bir noktada açmış oldukları şubesi ile Keçiören’deki öğrencilere Ankara’nın dershane olarak merkezi gibi görünen Kızılay’ı öğrencilerin ayaklarına getirmiştir. Eğitim olarak butik tarzda eğitim modelini benimsemiş olan Ortadoğulular eğitim kurumları Keçiören dershaneleri içerisinde çok daha fazla öne çıkmıştır.

Son dönemde yaşanan covid-19 ( korona ) virüsü salgını eğitim sektörünü çok fazla etkilemesine rağmen Ortadoğulular Eğitim Kurumları internet üzerinden uzaktan eğitim modelleri ile öğrencilerini bu süreçte yalnız bırakmamıştır. Hem mentör öğretmenlikleri hem de uzaktan eğitim ile sınava hazırlanan öğrencilerine bu süreci en iyi şekilde atlatmaları için destek olmaktadır.

Keçiören dershaneleri baz alındığında Ortadoğulular Eğitim Kurumları uzaktan eğitim ve mentör öğretmenlik dışında instagram üzerinden sadece kendi öğrencilerine kendi öğretmenleri ile verdiği canlı ders ile çok daha fazla imkan sunmuştur.

0312 245 20 20